Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Kraków, Zamoyskiego 100
www.sosw2.pl
Aktualności - Internat

zdjecie

Wieczór wróżb i magii

Data: 26 listopada 2014
Rodzaj: imprezy
Autor: J. Gruszka, I. Danek


Listopad to miesiąc niezwykły. Wchodzimy w niego hallowinowym krokiem, żeby potem w ciszy i zadumie wspominać bliskich. Koniec listopada jest także niezwykły. Świętujemy imieniny Andrzeja, gdzie przyszłość otwiera swoje tajemnice. W myśl andrzejkowych tradycji, i w naszym internacie zorganizowaliśmy wieczór andrzejkowy, pełen wróżb i magii.
Korzystając z wiedzy i pomocy wróżek, wychowankowie mogli się dowiedzieć co ich czeka w miłości, zaglądnąć w swoją przyszłość, dostać przestrogi na najbliższe dni oraz wybrać swój ulubiony kwiat z odpowiednią przepowiednią.
Na naszej zabawie andrzejkowej można było także z KSIĘGI WRÓŻB odczytać co mówią o nas liczby, a także zjeść pyszne ciastko andrzejkowe z wróżbą na przyszłość.
Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku, gdzie wspólnie z wróżką dzieci interpretowały kształt magicznego wosku.
Po wieczorze wróżb czekała nas wspólna zabawa i konkursy: jedzenie jabłka w misce wody, jedzenie bitej śmietany z zamkniętymi oczami oraz jedzenie czekoladowych kulek na nitce. Po przygotowanych konkurencjach odbyła się zabawa taneczna w rytmie ulubionych piosenek.
« powrót

(c) SOSW2 Kraków 2006 - 2021

wykonanie: YELLOWTEAM.PL