Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Kraków, Zamoyskiego 100
www.sosw2.pl
Aktualności - Internat

zdjecie

Złota Liga - FINAŁ!!!

Data: 30 maja 2008
Rodzaj: sportowe
Autor: Ewa Pilch
W maju odbył się finał cyklu zawodów "Złotej Ligi". Ostatnie zawody przebiegały inaczej niż dotychczasowe.

Zawodnicy mieli za zadanie odnalezienie wiadomości ukrytych na terenie Ośrodka. Następnie musieli odczytać zaszyfrowane tam wskazówki, które prowadziły ich do jednej z baz, w których czekały różne zadania do wykonania. W bazie SMAK trzeba było rozpoznać z zawiązanymi oczami smaki różnych przypraw. W bazie KALAMBURY należało wykazać się wyobraźnią i za pomocą gestów pokazać jakieś zwierzę, rzecz lub zawód. W WIEDZY zawodnicy popisywali się swoimi wiadomościami w dziedzinie sportu, filmu i geografii. W ostatniej z baz SPORCIE do pokonania był tor przeszkód.
Po wykonaniu wszystkich zadań, zawodnicy otrzymywali mapę, na której zaznaczone było miejsce ukrycia flagi drużyny. Najlepsi w ostatnim spotkaniu, jak i w całości zawodów Złotej Ligi okazali się ŻÓŁCI. Drugie miejsce zajęli NIEBIESCY, a trzecie minimalnie słabsi ZIELONI. Ostatnie miejsce przypadło drużynie CZERWONYCH.
Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy pojechali do parku rozrywki Rabkoland. Zawodnicy z pozostałych miejsc zostali podzieleni na dwie grupy: starszych, którzy spędzili miło czas na grze w kręgle w Fantasy parku w Plazie oraz młodszych, którzy świetnie bawili się w Anikinie - krainie zabaw dziecięcych.
Mamy nadzieje w przyszłym roku powtórzyć cykl zawodów. 

Zdjęcia z finału zawodów można obejrzeć w galerii« powrót

(c) SOSW2 Kraków 2006 - 2023

wykonanie: YELLOWTEAM.PL