Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Kraków, Zamoyskiego 100
www.sosw2.pl
Aktualności - Szkoła

Piknik w Parku Bednarskiego

Data: 09 czerwca 2015
Rodzaj: piknik
Autor: W. Jacher
W dniu 9 czerwca klasa I/II/III a udała się wraz z Panią wychowawczynią Weroniką Jacher do pobliskiego Parku Bednarskiego.
Najmłodsi wychowankowie dostali zaproszenie do udziału w corocznym pikniku integracyjnym organizowanym przez uczniów pobliskich szkół.
A o to krótka relacja z tego wydarzenia: Pogoda i humory dopisały, dlatego chętnie wzięliśmy udział w zabawach i konkurencjach przygotowanych przez naszych starszych kolegów.
Najbardziej podobały nam się:
- zawody w układaniu puzzli na czas,
- kręgle,
- kozłowanie piłką pomiędzy pachołkam,
- tory przeszkód,
- malowanie twarzy, robienie tatuaży,
- puszczanie baniek,
- gry logiczne i zręcznościowe,
- wróżby.
Jak na prawdziwy piknik przystało, mieliśmy okazję spróbować także grillowych przysmaków, słodkich wafelków i pysznych kanapek przygotowanych przez uczniów ze szkoły gastronomicznej.
Nasza pani zadbała także o niezbędnik piknikowy jakim jest koc. Po krótkim odpoczynku czekała nas ostatnia atrakcja jaką był występ klauna Feliksa. Zajęliśmy miejsca w pierwszym rzędzie, aby móc podziwiać żarty, czary i wygłupy śmiesznego komika. Po występie przyszedł czas na powrót do szkoły, jednak nie mogliśmy się oprzeć przechodząc obok placu zabaw i poprosiliśmy naszą panią o 15 min. beztroskiej zabawy.
W piknikowych nastrojach wróciliśmy do szkoły i podziwialiśmy przyniesione skarby: balony, cukierki, naklejki…


« powrót

(c) SOSW2 Kraków 2006 - 2024

wykonanie: YELLOWTEAM.PL